Pravidla Play off

1. Play off se hraje na 2 zápasy. Rozhoduje počet vítězství (né skore, jak v minulé sezoně). Zápas může skončit i remízou. Pokud po druhém zápase nebude znám vítěz série (např. oba soupeři mají po 1 vítězství, oba zápasy skončily remízou) rozhodují nájezdy. Každý tým 3 nájezdy (musí být 3 různí hráči). Pokud se nerozhodne, pokračuje se 1 nájezd na každé straně (nájezdy NEMŮŽE jet 2x stejný hráč).

2. Play off se bude hrát na 3 x 15min ČISTÉHO ČASU + přestávka 2x 2min. Rozbruslení 10 min. Pokud se bude zápas neúměrně natahovat a hrozil by konec pronájmu ledu, bude se muset zkrátit 3 třetina, hlavně ve druhém zápase, aby se stihly nájezdy. To vše by si musela pohlídat časomíra s rozhodčím. (na nájezdy je předpoklad cca 5 min)

3. Finále a zápas o 3 místo se bude hrát na 2 vítězné zápasy. To je celkem max 3 zápasy. Každý zápas musí mít vítěze. To znamená, že pokud se nerozhodne v řádné hrací době, budou rozhodovat nájezdy. Pravidla nájezdů viz bod č. 1

4. V zápasech se střídají strany po třetinách !!! (některé týmy nechtějí) Když jste domácí tým, tak sedíte pod tabulí DOMÁCÍ. (Je to maličkost, ale prosím dodržujte)

5. V play off může brankář nastoupit pouze za jeden tým !!! Pro rozhodčí - pokud bude brankář zasažen pukem do oblasti hlavy, bude se vždy okamžitě přerušovat hra a vždy se zkontroluje zdraví gólmana. (amatérská soutěž = zdraví přednější) TOHLE PRAVIDLO ZAČÍT POUŽÍVAT IHNED !!!

6. Vyloučení - vyloučený hráč je povinen si sám otevřít a zavřít dvířka. Nedodržení tohoto pravidla, hlavně při návratu z trestné se trestá 2 min. (z důvodů bezpečnosti) Časoměřič není povinen se starat o dvířka. Bude mačkat čas, zapisovat vyloučení a góly.

7. Vyloučení bude stále 2min, 4min, 5min a trest do konce utkání.

8. V play off před zápasem každý tým odevzdá soupisku s vyznačenými hráči a jejich čísly dresu rozhodčímu nebo časoměřičům !!!